Airshow 2020 calendar / Kalendár leteckých dní 2020

January 2020February 2020March 2020April 2020May 2020June 2020July 2020August 2020September 2020October 2020November 2020December 2020

FCC Gliding 2020

  • Event name / Názov akcie: FCC Gliding
  • Event location / Miesto konania: Prievidza, Slovensko
  • Event type / Druh akcie: air race / preteky
  • Starting / Termín konania : April 2020 / apríl 2020
  • Duration / Dĺžka trvania akcie: 13 days / dní

Airshow Description / O leteckej akcii

Airshow called FCC Gliding 2020 is held in April 2020 and will take 13 days. This air race is taking place at Prievidza, Slovensko.

Letecká udalosť FCC Gliding 2020 sa koná apríl 2020 a potrvá 13 dní, preteky sa koná v Prievidza, Slovensko.

FCC Gliding Video

Location map / Mapa Prievidza, Slovensko


Enlarge map / Zväčšiť mapu

Contact / Kontakt

For more information about FCC Gliding please visit / Viac informácií o FCC Gliding nájdete na stránke www.fccgliding.sk.

Add information / Doplniť informácie

Would you like to add any additional information or press releases about FCC Gliding 2020 to this page? Feel free to add a comment at the bottom of this page or contact us by e-mail. V prípade záujmu o doplnenie informácií o FCC Gliding 2020 môžete pridať komentár na koniec tejto stránky alebo nás kontaktujte e-mailom.

Advertise your airshow / Spropagujte váš letecký deň

You may also advertise your airshow, display, aircraft or display act by sending some text and photos to our e-mail. Organizujete podobný letecký deň, výstavu, burzu alebo prehliadku alebo viete o nejakej leteckej akcii vo vašom okolí? Ak máte záujem zverejniť informácie o nej, prosím, kontaktujte nás. Vašu akciu patrične spropagujeme, ponúkame aj možnosť bannerovej reklamy alebo PR článkov.

Airshow 2020 calendar / Kalendár leteckých dní 2020

January 2020February 2020March 2020April 2020May 2020June 2020July 2020August 2020September 2020October 2020November 2020December 2020


Komentáre

  1. FCC Gliding

    Program
    1. Publikovanie Bulletinu č.1 01.10.2011
    2. On-line registrácia 01.10.2011
    3. Ukončenie registrácie 28.02.2012
    4. Termín úhrady štartovného poplatku 28.02.2012
    5. Publikovanie vzdušného priestoru a otočných bodov until 30.03.2012
    6. Oficiálny tréning 13 – 14.04.2012
    7. Prvý brífing 14.04.2012 , 20:00 h
    8. Otvárací ceremoniál 15.04.2012 , 10:00 h
    9. Súťažné obdobie 15 – 27.04.2012 (reserve day 28.04.)
    10. Vyhlásenie výsledkov 27.04.2012 , 20:00 h

  2. FCC Gliding

    Riadni pretekári – 15m Class
    Nr. – Priezvisko Meno – Krajina – Súťažná trieda – Typ vetroňa – Štartový znak – Akceptovaný
    1. – Bartczak Przemyslaw – Poland – 15m Class – LS8a – T1 –
    2. – Bartoník Oldřich – Czech Republic – 15m Class – KKB 15 – N1 –
    3. – Biedermann Joanna – Poland – 15m Class – LS8 – LOT –
    4. – Cerny Pavol – Slovakia – 15m Class – Ventus 2b – VI –
    5. – Craciun Mircea – Romania România – 15m Class – Duscus 2a – YB –
    6. – Czech Dariusz – Poland – 15m Class – LAK-19 – DC –
    7. – Czeladzki Adam – Poland – 15m Class – Discus 2ct – ECC –
    8. – Divok Jano – Slovakia – 15m Class – Ventus 1 – D3 –
    9. – Engelfried Mathias – Germany – 15m Class – Discus 2b – MP –
    10. – Gintas Zube – Lithuania – 15m Class – VENTUS 2AX – XY –
    11. – Gonczi Peter – Hungary Magyarország – 15m Class – Ventus 2b – V7 –
    12. – Gudziunas Darius – Lithuania – 15m Class – LAK-17a – SV –
    13. – Hrncirikova Zuzana – Slovakia – 15m Class – Discus 2b – DI –
    14. – Istvan Magyar – Hungary Magyarország – 15m Class – Ventus bT – PB –
    15. – Keher Jan – Slovakia – 15m Class – discus cs – DR –
    16. – Klimasauskas Arturas – Lithuania – 15m Class – LS6 – HX –
    17. – Krejcirik Radek – Czech Republic – 15m Class – Ventus 2ax – AX –
    18. – Kusbach Jiří – Czech Republic – 15m Class – KKB 18 – N2 –
    19. – Louda Jan – Czech Republic – 15m Class – LS-8 – JB –
    20. – Martin Tronnier – Germany – 15m Class – ASW 27 – 77 –
    21. – Motl Lubomír – Czech Republic – 15m Class – LS8 – W8 –
    22. – Motuza Vladas – Lithuania – 15m Class – Discus 2a – FL –
    23. – Nováková Dana – Czech Republic – 15m Class – LS8 – FXI –
    24. – Piaskowski Stefan – Germany – 15m Class – ASW28 – EMI –
    25. – Réti István – Hungary Magyarország – 15m Class – Ventus 2a – IR –
    26. – Roche Michael – Germany – 15m Class – Discus 2b – YN –
    27. – Sabeckis Vytautas – Lithuania – 15m Class – LS-8a – HB –
    28. – Scheffner Witold – Poland – 15m Class – Lak-19t/15 – HM –
    29. – Sitár Drahoš – Slovakia – 15m Class – Ventus C – DS –
    30. – Staryszak Leszek – Poland – 15m Class – LAK-19T – LS –
    31. – Toth Robert – Hungary Magyarország – 15m Class – Discus 2a – HAL –
    32. – Treslova Jana – Czech Republic – 15m Class – Discus 2 – GX –
    33. – Valečko Slavomír – Czech Republic – 15m Class – Discus cs – IYB –

  3. FCC Gliding

    Riadni pretekári – Club Class
    Nr. – Priezvisko Meno – Krajina – Súťažná trieda – Typ vetroňa – Štartový znak – Akceptovaný
    1. – Arpas Tibor – Slovakia – Club Class – ASW 20 – MPI –
    2. – Belakova Gabriela – Slovakia – Club Class – ASW20 – EF –
    3. – Bendkowski Ryszard – Poland – Club Class – Jantar std 2 – Filip –
    4. – Bialy Marek – Poland – Club Class – Jantar Standard 3 – W –
    5. – Borůvka Jan – Czech Republic – Club Class – Standard Cirrus – BJ –
    6. – Diklić Aleksandar – Serbia and Montenegro Срби?а и Црна Гора – Club Class – Std Cirrus – 08 –
    7. – Divoková Drahuša – Slovakia – Club Class – Discus CS – 3D –
    8. – Dvořák Ondřej – Czech Republic – Club Class – LS1f – 1F –
    9. – Ferenc Bereczky – Hungary Magyarország – Club Class – Discus CS – P –
    10. – Gerrard Dale – United Kingdom – Club Class – DG 100G Elan – YY –
    11. – Gingy Bucher – Germany – Club Class – Std. Libelle – FZ –
    12. – Godlewski Marek – Poland – Club Class – Jantar std.3 – F1 –
    13. – Goettler Steffen – Germany – Club Class – Libelle std. – BW3 –
    14. – Górecki Zbigniew – Poland – Club Class – Jantar Std 2 – CH –
    15. – Grzegorzewicz Marek – Poland – Club Class – Jantar – MG –
    16. – Gyongyosi Andráš – Hungary Magyarország – Club Class – Jantár standard 2 – RD –
    17. – Hamar Zoltan – Hungary Magyarország – Club Class – LS1f – DK –
    18. – Herbreder Marek – Poland – Club Class – SZZ-55 – TK –
    19. – Izdebski Wojciech – Poland – Club Class – Jantar std 3 – SIG –
    20. – Jach Małgorzata – Poland – Club Class – Jantar std – AP –
    21. – Jóźwicki Marek – Poland – Club Class – Jantar std 3 – JM –
    22. – Kapuy Adam – Hungary Magyarország – Club Class – Ls4 – GJ –
    23. – Klein Christoph – Germany – Club Class – Cirrus – 87 –
    24. – Kmeť Dušan – Czech Republic – Club Class – DG200 – IQ –
    25. – Marco Barth – Germany – Club Class – Std. Libelle – BX –
    26. – Marek Jaroslav – Czech Republic – Club Class – Cirrus standard – C1 –
    27. – Mareš Karel – Czech Republic – Club Class – ASW15 B – Y –
    28. – Marhefka Martin – Czech Republic – Club Class – LS 1f – BS –
    29. – Mikołajczyk Jerzy – Poland – Club Class – Jantar std 2 – MS –
    30. – Motyka Lumír – Czech Republic – Club Class – LS1f – EM –
    31. – Owsiany Krzysztof – Poland – Club Class – SZD-41 Jantar St – FX –
    32. – Panek Petr – Czech Republic – Club Class – Cirrus Std. – YU –
    33. – Papežíková Petra – Czech Republic – Club Class – Std. Cirrus – XC –
    34. – Pawlicki Karol – Poland – Club Class – Jantar Std.3 – BK –
    35. – Pietraszkiewicz Dariusz – Poland – Club Class – SDZD-41 Jantar Standard – PD –
    36. – Poplawski Michal – Poland – Club Class – SZD-48-1 Jantar Std. 2 – IF –
    37. – Popovsky Premek – Czech Republic – Club Class – Cirrus st. – 90 –
    38. – Rzymanek Fryderyk – Poland – Club Class – Jantar std-3 – FR –
    39. – Šabľa Martin – Slovakia – Club Class – Std. Cirrus – CSA –
    40. – Sawczuk Marek – Poland – Club Class – Jantar Standard 3 – PT –
    41. – Sidor Juraj – Slovakia – Club Class – Cirrus Standard – L4 –
    42. – Sobiecki Krzysztof – Poland – Club Class – Jantar Std 3 – BC –
    43. – SZCZERBA ANDRZEJ – Poland – Club Class – JANTAR SYD-3 – SA –
    44. – TAM?S Ferenc – Hungary Magyarország – Club Class – LS 3 – 1A –
    45. – Treslova Hana – Czech Republic – Club Class – Cirrus – CI –
    46. – Wojciechowski Pawel – Poland – Club Class – Jantar Std 3 Brawo – BZ –
    47. – Žorž Boris – Slovenia – Club Class – Std. Cirrus – IPF –

  4. FCC Gliding

    Riadni pretekári – Mixed Class
    Nr. – Priezvisko Meno – Krajina – Súťažná trieda – Typ vetroňa – Štartový znak – Akceptovaný
    1. – Bednarczuk Zdzislaw – Poland – Mixed Class – ASG-29e – ZB –
    2. – Benedikt Lukas – Slovakia – Mixed Class – LAK 17B FES – LB –
    3. – Blaťák Marek – Czech Republic – Mixed Class – Ventus C – EB –
    4. – Černá Eva – Czech Republic – Mixed Class – Ventus 2cxt – EK –
    5. – Chudoment Tomasz – Poland – Mixed Class – ASG29E – CEI –
    6. – Divok Maroš – Slovakia – Mixed Class – LS8 8/18m – SI –
    7. – Drevinskas Gintaras – Lithuania – Mixed Class – JS1-B – LR –
    8. – Frackowiak Pawel – Poland – Mixed Class – LAK17/18m – 77L –
    9. – Grabskis Adomas – Lithuania – Mixed Class – LAK-17 – AG –
    10. – Grula Daneš – Czech Republic – Mixed Class – HPH 304MS – DX –
    11. – Jakubčák Ľubomír – Slovakia – Mixed Class – Duo Discus xT – LM –
    12. – Kapuy Laszlo – Hungary Magyarország – Mixed Class – Ventus 2cxT – GE –
    13. – Kawa Sebastian – Poland – Mixed Class – Diana 2 – RP –
    14. – Krejcirik Petr – Czech Republic – Mixed Class – ASG 29 – QX –
    15. – Kriz Roman – Czech Republic – Mixed Class – Ventusb 16,6 w – Jet –
    16. – Kupec Jiri – Czech Republic – Mixed Class – Ventus C – 7F –
    17. – Loužecký Pavel – Czech Republic – Mixed Class – Ventus 2cxT/18m – PX –
    18. – Luniewski Krzysztof – Poland – Mixed Class – ASG 29E – 29L –
    19. – Maroš Alojz – Slovakia – Mixed Class – DUODiscus xlT – DUO –
    20. – Matula Vojtech – Slovakia – Mixed Class – Nimbus 2 M – VM –
    21. – Mracek Roman – Czech Republic – Mixed Class – DUO Discus – DL –
    22. – Pawlowski Piotr – Poland – Mixed Class – ASG29E – PES –
    23. – Pokorný Peter – Slovakia – Mixed Class – DG-800S – Y8 –
    24. – Rendla Tomas – Czech Republic – Mixed Class – ASG29 – ZX –
    25. – Šnirc Jozef – Slovakia – Mixed Class – Discus 2cT – AE –
    26. – Svoboda Milan – Czech Republic – Mixed Class – T59D Kestrel 19 – KT –
    27. – Szabadfi Botond – Hungary Magyarország – Mixed Class – ASH25E 25.6m – IM –
    28. – Szumski Marek – Poland – Mixed Class – ASG 29E – HD –
    29. – Ťapuška Miroslav – Slovakia – Mixed Class – Discus 2cT – 18m – AL –
    30. – Trojan Pavel – Czech Republic – Mixed Class – Ventus C – WI –
    31. – Uli Gmelin – Germany – Mixed Class – Arcus T – V8 –
    32. – Vepřeková Jana – Czech Republic – Mixed Class – Ventus 2c/18m – CZ –
    33. – Weidlich Andre – Germany – Mixed Class – Arcus T – YA –
    34. – Žnidaršič Luka – Slovenia – Mixed Class – LAK17A FES – LZ –