Ján Vágner od 1. 8. 1993 veliteľ 2. vrtuľníkovej letky, 32. leteckej základne Piešťany až do zrušenia vrtuľníkovej letky dňa 30. 9. 1995.

Ján Vágner od 1.10.1995 veliteľ 2. dopravnej letky až do zrušenia 32. leteckej základne Piešťany dňa 30.9.2001.

Táto stránka je pripravená v spolupráci s českým portálom o helikoptérach www.vrtulnik.cz


Komentáre

  1. Ján Vágner

    Opäť došlo k chybnému údaju.
    Obsah článku, citujem „Ján Vágner od 1.10.1995 veliteľ 2. dopravnej letky až do zrušenia 32. leteckej základne Piešťany dňa 30.9.2001. “ nie je presný.
    Mjr. Ján Vágner bol od 1.10.1995 – 31.7. 2000 veliteľom 2. roja, 2. dopravnej letky Trenčín. Od 1.8. 2000 do 30.9. 2001 bol ustanovený do funkcie zástupcu veliteľa zmiešanej dopravnej letky Piešťany, 32. LZ.
    Plk. Ing. Marián Vlček bol veliteľom 2. dopravnej letky Trenčín, 32. LZ až do 31.7. 2000, kedy bola letka premiestnená z Trenčína do Piešťan.
    Od 1.8. 2000 bol ustanovený do funkcie veliteľa zmiešanej letky Piešťany pplk. Jaroslav Novák až do 30.9. 2001 (zrušená 32. LZ Piešťany spolu s jej jednotkami).

Pridaj komentár